0
0
0

Проточний вугільний фільтр для води

Проточні фільтри, залежно від типу використовуваного внутрішнього шару дозволяють виключити з води солі, що відповідають за її жорсткість, хлориди, важкі метали й механічні елементи. Також усувають жир, продукти корозії та інші домішки. Проточний вугільний фільтр для води серед десятків інших систем найпопулярніший.

Картриджі з активованим вугіллям дозволяють видаляти хлор та його сполуки, а також органічні забруднювачі. Поліпшують смак, колір та запах питної рідини. Усувають дрібний осад, абсорбують пестициди, важкі метали (ртуть, свинець).

Чому вугільний фільтр для води — це необхідність?

Вирішивши купити проточний фільтр, ви отримуєте гарантію, що з кранів у будинку буде текти корисна, смачна та чиста питна рідина. А справну роботу проточної фільтрувальної установки виробник гарантує. 

Однак для правильного виконання процесу очищення та отримання потрібних результатів необхідно регулярно замінювати картриджі. Максимальний термін служби вугільної системи визначається залежно від об'єму рідини, що використовується сім'єю.

Елементи установки купуються та монтуються лише один раз. Завдяки цьому придбання очисної системи — це поодинока інвестиція, яка приносить відчутну користь здоров'ю десятки років. Змінюються лише вугільні вставки (картриджі) після використання максимального ресурсу, вказаного виробником на упаковці.

Вугільний фільтр для води дозволяє знизити необхідний для прання та миття посуду об'єм засобів для чищення, а також продовжити термін служби обладнання в будинку. Все тому, що вугільний блок для видалення хлору та його сполук, а також органічних домішок додатково служить механічним фільтром і видаляє домішки, які забивають насадки душу, змішувачі і т.д.

Купити проточний вугільний фільтр для води FilterMax

Для того, щоб замовити вибраний товар на сайті FilterMax, додайте товар у кошик. Перевірте, чи модель відповідає вашим критеріям, і клацніть на кнопку «Купити».

Для додаткової консультації та швидкої покупки в спеціальному спливаючому вікні вкажіть номер телефону. Менеджер FilterMax передзвонить вам найближчим часом. Покупка стане ще зручнішою після реєстрації на сайті. А щоб першими дізнаватися про актуальні знижки та акції, підписуйтесь на розсилку магазину.

Покупцям надаються такі варіанти оплати:

  • готівкою при отриманні товару у відділенні «Нової пошти» або кур'єру;
  • онлайн-платежем;
  • переказом на розрахунковий рахунок.

Якщо заявка була оформлена до 13:00, обробляємо замовлення та відправляємо посилку того ж дня.

Купуйте систему очищення водопостачання зараз, не відкладаючи важливе рішення на потім. В інтернет-магазин іFilterMax є все що вам потрібно!